Zvetsit podminky. Zvětšení textu a aplikací - Podpora Office

Trojím stisknutím této klávesy můžete funkci Text při ponechání ukazatele uzamknout. Zvětšete text na obrazovce Pokud při procházení Windows je příliš malá velikosti textu, můžete můžete zvětšit text. Toto dotykové gesto je aktuálně podporováno v systému Windows prostřednictvím dotykové obrazovky a vysoce přesných touchpadů, v počítačích Mac prostřednictvím touchpadů a v systému Linux prostřednictvím dotykových obrazovek. Tato stránka byla přeložena automaticky a může obsahovat gramatické chyby nebo nepřesnosti. Mohli byste nám prosím dát ve spodní části této stránky vědět, jestli vám informace v článku pomohly? Budete muset odhlásit a znovu zpět pro některé změny se projeví v některých aplikacích, ale platí pro většinu věcí, které okamžitě.

Pokud je to mozne pro lidove opravne prostredky zvysit clena

Chcete-li lépe vidět ve Windows jednoduchými způsoby. Zvětšete text na obrazovce Pokud při procházení Windows je příliš malá velikosti textu, můžete můžete zvětšit text.

Poměr - zvětšení, zmenšení, dělení celku v daném poměru

Změna ovlivní, například záhlaví, nabídky a ikona textů. V části Zvětšit zvětšit text na kartě zobrazení přetáhněte posuvník doprava a zvětšení ukázkový text. Až budete spokojení s velikosti textu, klikněte na použít.

Jak zvětšit nebo zmenšit stránku Zvětšit či zmenšit stránku můžete několika způsoby. Zobrazte nabídku kliknutím na tlačítko po pravé straně.

Linuxové touchpady nejsou v současné době podporovány, přičemž se předpokládá, že v budoucnu bude jejich podpora přidána. Jak změnit pouze velikost textu Nemusíte měnit velikost všeho, co se na stránce nachází, ale pouze velikost textu.

Stiskněte klávesu Alt pro dočasné zobrazení hlavní nabídky. Klikněte na nabídku Zobrazení a přejděte do podnabídky Velikost stránky.

  • Mandingo clenske velikosti
  • Popis Nastavení zvětšení pomocí klávesových zkratek Měřítko zobrazení můžete zvětšit nebo zmenšit pomocí klávesových zkratek uvedených v seznamu.
  • Velikost penisu Dospivajici 14 let
  • Zvysena specialni technika
  • Změna velikosti textu, obrázku a videa (lupa) - Zařízení Android - Nápověda Google Chrome
  • Иди сюда, - крикнул он Эпонине.

Zaškrtněte volbu Pouze velikost textu. Nyní se při zvětšování či zmenšování stránky bude měnit pouze velikost textu, nikoliv obrázků.

Zvětšení textu a aplikací

Nastavení výchozí úrovně zvětšení pro všechny stránky Následujícím způsobem můžete zvětšit nebo zmenšit velikost veškerého webového obsahu: Na liště nabídek v horní části aplikace klikněte na Firefox a zvolte Předvolby.

Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte Možnosti.

Stredni cleny Foto a velikosti

V sekci Obecné najděte podsekci Zobrazení a jazyk stránek. Viz Zapnout text při ponechání ukazatele.

Nahlášení podvodu s podporou Zvětšení textu a aplikací Poznámka: Snažíme se pro vás co nejrychleji zajistit aktuální obsah nápovědy ve vašem jazyce. Tato stránka byla přeložena automaticky a může obsahovat gramatické chyby nebo nepřesnosti. Naším cílem je to, aby pro vás byl její obsah užitečný. Mohli byste nám prosím dát ve spodní části této stránky vědět, jestli vám informace v článku pomohly?

Písmo a velikost textu. Standardně se použije stejné písmo, jaké je použito jako systémové písmo. Vyhledání okna pro zadání textu na obrazovce.

Velikost penisu za 16 let

Modifikační klávesa, kterou se aktivuje funkce Text při ponechání ukazatele.